Znajdź swoje wymarzone studia w Krakowie

WSE zaprasza na warsztaty o Adobe InDesign

WSE zaprasza na warsztaty o Adobe InDesign

Wyższa Szkoła Europejska im. ks. Józefa Tischnera i Grafika WSE są organizatorami warsztatów przeznaczonych dla nauczycieli “Typografia w Adobe InDesign, czyli jak perfekcyjnie sformatować tekst”. Są one częścią wiosny z grafiką WSE i odbędą się 23 marca 2018 r. w godzinach 9:00 - 16:00 w siedzibie WSE.

Adobe InDesign jest jednym z najlepszych zestawów narzędzi służących do projektowania publikacji. Zaprojektowany jest zarówno dla komputerów stacjonarnych, jak i urządzeń mobilnych. Umożliwia obsługę tworzenia, inspekcji wstępnej i publikacji takich materiałów jak książki i broszury drukowane oraz czasopisma cyfrowe, aplikacje na tablety, e-booki i interaktywne materiały online. Program daje użytkownikom do dyspozycji niezwykle zaawansowane narzędzia pozwalające na formatowanie oraz skład tekstu.

Warsztaty pozwolą uczestnikom na poznanie funkcji programu oraz naukę, jak używać ich świadomie i metodycznie. W trakcie warsztatów będzie można dowiedzieć się jak korzystać z InDesign w oparciu na wieloletniej tradycji typograficznej.

W ramach Wiosny z Grafiką WSE odbył się już bezpłatny kurs tworzenia portfolio, a 16 marca będzie miał miejsce kurs typografii.

Data publikacji: 09-03-2018

Aktualności z Krakowa