Znajdź swoje wymarzone studia w Krakowie

WSE nominowana do nagrody Ambasadora Innowacyjności!

WSE nominowana do nagrody Ambasadora Innowacyjności!

AMBASADOR INNOWACYJNOŚCI to wyróżnienie dla najprężniej rozwijających się i rzetelnych spółek, samorządów, spółdzielni oraz uczelni, których działalność i sukcesy na rynku edukacyjnym, realnie wpływają na rozwój polskiej gospodarki. „AMBASADOR INNOWACYJNOŚCI" to nagroda gospodarcza wręczana najprężniej rozwijającym się i rzetelnym spółkom, samorządom, spółdzielniom oraz uczelniom, których działalność realnie wpływa na rozwój polskiej gospodarki.

O przyznaniu i uroczystym wręczeniu statuetki decyduje Rada Programowa Polskiej Agencji Rozwoju Biznesu.

Tegoroczne nagrody zostaną rozdane podczas Forum Rozwoju Biznesu, które odbędzie się już 25 stycznia w Katowicach. W wydarzeniu weźmie udział blisko 500 uczestników, w tym samorządowcy, prezesi oraz dyrektorzy największych firm, zarówno prywatnych jak i państwowych ze wszystkich sektorów gospodarki - nieruchomości, innowacji, branży energetycznej, turystycznej, przemysłu ciężkiego czy technologii IT. Nie zabraknie też przedstawicieli środowisk akademickich na czele z rektorami najważniejszych politechnik i uniwersytetów w kraju.

Polska Agencja Rozwoju Biznesu to organizacja, której celem jest wspieranie rozwoju gospodarki, samorządów, nauki oraz stymulowanie rozwoju przedsiębiorczości, poprzez dostarczanie nowoczesnych usług promujących innowacyjne rozwiązania oraz zaangażowanie w poważne inwestycje infrastrukturalne. PARB wypracowuje optymalne rozwiązania promocyjne w oparciu o ogólnopolskie media, umożliwia partnerom kontakty z kluczowymi kontrahentami biznesowymi, a także wspiera organizacje rządowe i publiczne w pozyskiwaniu dotacji.


wse

Data publikacji: 03-01-2019

Aktualności z Krakowa