0:00 - 0:00

Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości (WSZiB) w Krakowie
Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości (WSZiB) w Krakowie
Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości (WSZiB) w Krakowie
Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości (WSZiB) w Krakowie
Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości (WSZiB) w Krakowie
Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości (WSZiB) w Krakowie
Logo Akademia Leona Koźmińskiego

Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości (WSZiB) w Krakowie

Adres: al. Kijowska 14

30-079 Kraków

TEL. +(48) 12 635 68 05
+(48) 12 635 68 00

Oferta edukacyjna - Studia I stopnia

Studia licencjackie

Studia Inżynierskie

Oferta edukacyjna - Studia II stopnia

Studia magisterskie uzupełniające

Lista wydziałów/kierunków

Finanse i Rachunkowość Zobacz więcej Informatyka stosowana NOWOŚĆ! Zobacz więcej Zarządzanie Zobacz więcej

Filmy - Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości (WSZiB) w Krakowie

Galeria ZDJĘĆ

Opis Uczelni - Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości (WSZiB) w Krakowie

Krakowska uczelnia biznesowa, została powołana do życia decyzją Ministra Edukacji Narodowej 11-05-1995r., uzyskując wpis do Księgi Rejestru Uczelni Niepaństwowych. Wysoką jakość procesu edukacyjnego uczelni potwierdzają pozytywne oceny programowe, wydawane w kolejnych latach przez Państwową Komisję Akredytacyjną.

Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Krakowie jest zdobywcą najwyższych kategorii w ocenach jakości działalności naukowej i badawczo-rozwojowej, Izba Przemysłowo-Handlową w Krakowie przyznała uczelni „Certyfikat Jakości”, dobrą kondycję placówki podkreślają też wysokie miejsca w rankingach szkół wyższych przeprowadzanych przez Wprost, Politykę i Perspektywy.

Uczelnia pełni również funkcję autoryzowanego centrum egzaminacyjnego, gdzie wydaje się wiele certyfikatów branży IT, potwierdzonych międzynarodową jakością - Pearson VUE oraz egzaminy językowe z poświadczeniem The European Language Certificate. Oferta edukacyjna uczelni obejmuje studia licencjackie, magisterskie i studia podyplomowe, na ponad 20 kierunkach prowadzonych przez 3 wydziały oraz liczne kursy i szkolenia kwalifikacyjne.


O Uczelni - WSZiB w Krakowie - Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości (WSZiB) w Krakowie

Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Krakowie jako uczelnia prywatna funkcjonuje na rynku już 27 lat. Uczelnia mająca siedzibę przy al. Kijowskiej 14 w Krakowie została wpisana do Rejestru Uczelni Niepublicznych 11.05.1995 r. W ramach swojej działalności prowadzi edukację zarówno w trybie stacjonarnym jak i niestacjonarnym na następujących kierunkach:

Studia I stopnia:
(studia licencjackie)

  • Zarządzanie
  • Finanse i Rachunkowość
  • Marketing Cyfrowy
  • Komunikacja i Psychologia w Biznesie
  • Przedsiębiorczość Cyfrowa

Studia I stopnia:
(studia inżynierskie)

  • Informatyka
  • Logistyka

Studia II stopnia:
(studia magisterskie)

  • Zarządzanie
  • Finanse i Rachunkowość
  • Informatyka stosowana

W swojej ofercie WSZiB posiada, także studia bezpłatne, czyli tzw. studia dualne współtworzone z krakowskim środowiskiem korporacyjnym, które dają studentom możliwość pracy i nauki jednocześnie. Utworzenie przez władze Uczelni zakresu Finanse w korporacjach międzynarodowych na kierunku Finanse i Rachunkowość stanowi potwierdzenie naszej misji, która jasno podkreśla wyjątkową dbałość o przekazanie studentom wiedzy i kompetencji do pracy w biznesie.

Ponadto Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości wyróżnia się na tle innych uczelni niepublicznych w Krakowie, studiami inżynierskimi, które są prowadzone na kierunku Informatyka oraz Logistyka i gwarantują zdobycie tytułu inżyniera w 3,5 roku. Najlepsi wykładowcy, managerowie praktycy stanowią clou sukcesu tego kierunku, który od kilku lat zdobywa największą liczbę chętnych na jedno miejsce.

Uzupełnieniem studiów I i II stopniastudia podyplomowe oraz kursy dostępne w WSZiB w różnych zakresach tematycznych m.in. Java Web Developer, Coaching, Zarządzanie w oświacie czy Rachunkowość. Są wspaniałym rozwiązaniem dla osób pracujących, chcących w rok zdobyć dodatkowe potwierdzenie swoich umiejętności uczestnicząc w zajęciach tylko w weekendy.

fasada budynku wszibaula wszibprodukty uczelnisala komputerowa wszib