Znajdź swoje wymarzone studia w Krakowie

Rekrutacja na WSE!

Rekrutacja na WSE!

Studia są jednym z najwspanialszych etapów w życiu młodego człowieka. Jedną z ważnych decyzji w zyciu jest wybór odpowiedniego dla siebie kierunku, który pozwoli młodym nie tylko rozwijać pasje, ale i poszerzać horyzonty. Zapraszamy na studia na Wyższej Szkole Europejskiej!

W ofercie edukacyjnej uczelni znajdują się starannie opracowane kierunki, które odpowiadają na potrzeby współczesnego rynku pracy. Każdy z nich prowadzony jest przez wykwalifikowaną kadrę aktywnych zawodowo dydaktyków, którzy nie tylko uczą, ale też inspirują studentów do samodzielnego działania.


Uczelnia WSE


Na studiach I stopnia możesz wybrać następujące kierunki:

Psychologia - studia stacjonarne i niestacjonarne zaoczne

Jeśli marzysz o tym, aby pomagać innym w rozwoju osobistym lub zawodowym, studia psychologiczne w Wyższej Szkole Europejskiej to propozycja dla Ciebie! Zyskaj wiedzę o mechanizmach psychologicznych i przygotuj się do pracy zarówno z klientami, pracownikami firm i korporacji oraz zespołami badawczymi. Obawiasz się nudnych, monotonnych wykładów? Zapomnij o tym! Dzięki zajęciom prowadzonym przez doświadczonych specjalistów szybko poznasz praktyczne metody psychologiczne wykorzystywane we współczesnym biznesie. A może chcesz tworzyć swoje własne warsztaty, szkolenia lub badania? Nie ma sprawy! Dołącz do Psychologicznego Koła Naukowego koRelacja i realizuj swoje pasje!

Skandynawistyka: studia filologiczno-biznesowe ,/a>- studia stacjonarne, niestacjonarne zaoczne i niestacjonarne wieczorowe

Studiuj kierunek, którego nie znajdziesz na żadnej innej krakowskiej uczelni! Nauczysz się władać językiem szwedzkim lub norweskim i wejdziesz w świat biznesu w prawdziwie nordyckim stylu. Gruntowna wiedza o krajach skandynawskich pozwoli Ci szybko odnaleźć się w środowisku międzynarodowym. Będziesz doskonale przygotowany do zarządzania zespołem oraz nawiązywania relacji biznesowych z klientami zagranicznymi. Chcesz rozwijać swoje pasje i dzielić się wiedzą z innymi? Skandynawistyczne Koło Naukowe NORDEN czeka właśnie na Ciebie!


Uczelnia WSE rekrutacja


Grafika reklamowa i multimedia - studia stacjonarne, niestacjonarne zaoczne i niestacjonarne wieczorowe (ścieżka Digital Art tylko w trybie stacjonarnym)

Zdolności graficzne, pasja i studia w Wyższej Szkole Europejskiej – tylko tyle dzieli Cię od sukcesu na rynku pracy! Grafika reklamowa i multimedia to kierunek, dzięki któremu zyskasz niezwykle cenne umiejętności w zakresie projektowania graficznego. Poznasz tajniki projektowania stron www, składu tekstu, przygotowywania plików do druku, a także tworzenia infografik, filmów i animacji. Aktywni zawodowo graficy doskonale przygotują Cię do wejścia w branżę projektową i multimedialną. Zaprezentuj swoje prace na corocznej wystawie SEPARATOR, dołącz do Koła Naukowego Errata i podziel się swoją twórczością podczas otwartej obrony pracy licencjackiej! Po ukończonych studiach będziesz gotowy/a do rozpoczęcia pracy w zawodzie lub podjęcia dalszej nauki na wybranych kierunkach studiów magisterskich (np. w ASP)!

Lingwistyka dla biznesu – ścieżka w j. polskim - studia stacjonarne i niestacjonarne zaoczne
Business Linguistics - studia stacjonarne, w języku angielskim

Język angielski to podstawa współczesnego biznesu. Jednak w dzisiejszej komunikacji międzynarodowej bardzo ważne są również umiejętności z obszarów przedsiębiorczości, zarządzania i psychologii społecznej. Wybierając Lingwistykę dla biznesu zyskasz kompleksową wiedzę o potrzebach biznesowych firm, dzięki której znajdziesz dobrze płatną pracę w środowisku międzynarodowym. Doskonale opanujesz nie tylko język angielski, ale też drugi język: hiszpański, włoski lub niemiecki. Marzy Ci się wyjazd na zagraniczne stypendium? Skorzystaj z programów oferowanych przez uczelnie partnerskie WSE, m.in. w Niemczech, Włoszech, Hiszpanii czy Norwegii.


Uczelnia WSENa studiach II stopnia możesz wybrać kierunek:

Filologia – specjalność: filologia angielska - studia niestacjonarne zaoczne

Filologia angielska w Wyższej Szkole Europejskiej otworzy przed Tobą drzwi do pracy w wymarzonym zawodzie. Doskonale opanujesz nie tylko język angielski ogólny, ale również język specjalistyczny, niezbędny np. na polu tłumaczeń. Rozwiniesz kompetencje i umiejętności kluczowe w pracy w międzykulturowym środowisku biznesowym oraz zawodzie tłumacza. Weźmiesz udział w zajęciach z najlepszymi lektorami i językoznawcami, którzy oprócz wiedzy językowej przekażą Ci tajniki pracy w firmach i instytucjach międzynarodowych. Podejmij wyzwanie i otwórz się na świat!

Uwaga - wkrótce oferta edukacyjna uczelni zostanie poszerzona o nowe kierunki! W przygotowaniu są obecnie:
  • Psychologia II stopnia – studia stacjonarne i niestacjonarne zaoczne
  • Game Design – studia stacjonarne i niestacjonarne zaoczne
  • Zarządzanie strategiczne – studia stacjonarne

  • Zapraszamy!

    Data publikacji: 05-04-2019