0:00 - 0:00

Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia (KWSPZ)
Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia (KWSPZ)
Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia (KWSPZ)
Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia (KWSPZ)
Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia (KWSPZ)
Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia (KWSPZ)
Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia (KWSPZ)
Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia (KWSPZ)
Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia (KWSPZ)
Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia (KWSPZ)
Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia (KWSPZ)
Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia (KWSPZ)
Logo Akademia Leona Koźmińskiego

Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia (KWSPZ)

Adres: ul. Krowoderska 73

31-158 Kraków

TEL. 797 012 101

Oferta edukacyjna - Studia I stopnia

Studia licencjackie

Lista wydziałów/kierunków

Dietetyka Zobacz więcej Kosmetologia Zobacz więcej Kosmetologia dla praktyków Zobacz więcej

Oferta edukacyjna - Studia II stopnia

Studia magisterskie uzupełniające

Oferta edukacyjna - Studia jednolite magisterskie

Studia magisterskie

Lista wydziałów/kierunków

Fizjoterapia

Filmy - Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia (KWSPZ)

Galeria ZDJĘĆ

Studia Kraków - O uczelni - Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia (KWSPZ)

Uczelnia KWSPZ

Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia z siedzibą w Krakowie prowadzi kształcenie na kierunkach medycznych, związanych przede wszystkim ze zdrowiem człowieka. Jest to uczelnia niepubliczna, pierwsza tego rodzaju w Polsce południowo-wschodniej. Wyróżnia się doskonale przygotowaną ofertą kształcenia i wysokim poziomem nauczania, nieustannie dostosowywanym do aktualnych potrzeb rynku pracy. Uczelnia działa od 2002 roku. Na przestrzeni lat zyskała prestiż, renomę i dużą popularność nie tylko wśród studentów i kandydatów na studia, ale również w środowisku naukowym.

Prowadzi się tutaj działalność dydaktyczną na kierunkach:

 • dietetyka (studia na poziomie licencjackim, magisterskim oraz podyplomowym)
 • kosmetologia (studia licencjackie, magisterskie i podyplomowe)
 • fizjoterapia (studia magisterskie pięcioletnie oraz podyplomowe)

  Ci, którzy podejmą kształcenie na wydziale dietetyki, liczyć mogą na studia licencjackie na tym kierunku, kontynuując je na poziomie magisterskim na kierunku o nazwie Dietetyka i ekologiczna żywność.
 • Stały rozwój oferty edukacyjnej - Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia (KWSPZ)

  Kształcenie w zawodach medycznych wymaga stałego doskonalenia, bycia na bieżąco z nowościami i aktualnymi trendami na rynku edukacyjnym. Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia realizuje te zadania poprzez stałe wprowadzanie nowych kierunków studiów, śledzenie potrzeb pracodawców, a także osób korzystających z usług przedstawicieli zawodów medycznych. W programach kształcenia uczelnia uwzględnia najnowsze osiągnięcia z branży medycznej i kosmetologicznej, wyposaża pracownie w najnowocześniejszy, wysokiej klasy sprzęt. Współpracuje z najlepszymi ośrodkami opieki zdrowotnej i żywienia, ośrodkami odnowy biologicznej, a także renomowanymi firmami w tej branży. Dzięki temu jest w stanie zaoferować kształcenie na bardzo wysokim poziomie, a absolwenci studiów w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia są cenionymi na rynku specjalistami, chętnie wybieranymi przez pracodawców.

  Wszechstronne kształcenie w zawodach medycznych - Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia (KWSPZ)

  Studenci, którzy decydują się na naukę w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia zdobywają rozbudowaną wiedzę teoretyczną oraz umiejętności praktyczne, które są niezbędne do wykonywania wybranych przez nich zawodów. Co więcej, w trakcie nauki studenci zdobywają wiedzę z zakresu zarządzania, przedsiębiorczości i marketingu, dzięki czemu po zakończeniu kształcenia mogą z powodzeniem otwierać własne firmy i pracować na swój rachunek. Absolwenci uczelni doskonale radzą sobie na rynku pracy, co potwierdza wysoką jakość nauczania na każdym z oferowanych przez KWSPZ kierunków.

  Praktyki w renomowanych ośrodkach - Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia (KWSPZ)

  Uczelnia kładzie duży nacisk na praktyczne przygotowanie studentów. Wśród przedmiotów kierunkowych, duża część to zajęcia praktyczne, warsztaty, szkolenia, praktyki zawodowe, które odbywają się w renomowanych placówkach zarówno sektora publicznego, jak i prywatnego. Już na etapie nauki akademickiej mają możliwość poznania swojego przyszłego zawodu także od praktycznej strony i zdecydować, czy faktycznie wybrany przez nich kierunek odpowiada ich wyobrażeniom na temat przyszłej pracy zawodowej.

  Doskonała kadra i zaplecze dydaktyczne - Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia (KWSPZ)

  Kształcenie w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia odbywa się pod okiem wykwalifikowanych pracowników naukowo-dydaktycznych, a także specjalistów praktyków z danej branży z najlepszych uczelni w kraju, między innymi z Uniwersytetu Jagiellońskiego czy Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Dużym atutem uczelni jest również rozbudowana, nowoczesna baza dydaktyczna, w której znajdują się przestronne sale wykładowe, świetnie wyposażone pracownie, sale ćwiczeniowe i laboratoria, w których studenci mogą uczyć się w praktyce wykonywania skomplikowanych zabiegów. Są to między innymi pracownie to kinezyterapii, fizykoterapii, a także pracownie anatomii i fizjologii, które pod względem jakości wyposażenia nie odbiegają od tego, co oferują publiczne uczelnie medyczne.

  Oferta kształcenia - Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia (KWSPZ)

  Kształcenie w przypadku Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia odbywa się w dwóch trybach, stacjonarnym oraz niestacjonarnym sobotnio-niedzielnym. Nauka w systemie stacjonarnym lub niestacjonarnym umożliwia studentom zgłębienie wiedzy na tematy okołomedyczne, które są bardzo pożądane na współczesnych rynkach pracy. Uczenia stale współpracuje zarówno z przedsiębiorstwami zlokalizowanymi na terenie naszego kraju, jak i z zagranicznymi, które prowadzą sprzedaż m.in. w zakresie żywności ekologicznej czy też suplementów diety i kosmetyków.

  Uczelnia laureatem licznych nagród - Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia (KWSPZ)

  Krakowska Wyższa Szkoła Promocji zdrowia to laureat szeregu nagród branżowych, wyróżniono ją także wieloma certyfikatami o dużym prestiżu. Została Uczelnią Liderów 2018, przyznano jej także miano Wiarygodnej Szkoły 2018, została oceniona jako najbardziej innowacyjna i kreatywna Uczelnia w Polsce w tworzeniu perspektyw zawodowych. Krakowska Wyższa Szkoła Promocji zdrowia to laureat szeregu nagród branżowych, wyróżniono ją także wieloma certyfikatami o dużym prestiżu. Została Uczelnią Liderów 2018, przyznano jej także miano Wiarygodnej Szkoły 2018, została oceniona jako najbardziej innowacyjna i kreatywna Uczelnia w Polsce w tworzeniu perspektyw zawodowych.