Logo Akademia Leona Koźmińskiego

Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia (KWSPZ)

Adres: ul. Krowoderska 73

31-158 Kraków

TEL. 12 423 38 40

FAX. 12 423 38 40

Oferta edukacyjna - Studia I stopnia

Studia licencjackie

Lista wydziałów/kierunków

Dietetyka Kosmetologia dla praktyków Kosmetologia

Oferta edukacyjna - Studia II stopnia

Studia magisterskie uzupełniające

Oferta edukacyjna - Studia jednolite magisterskie

Studia magisterskie

Lista wydziałów/kierunków

Fizjoterapia

Galeria ZDJĘĆ

Studia Kraków - O uczelni - Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia (KWSPZ)

Uczelnia KWSPZ

Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia z siedzibą w Krakowie powstała w 2002 roku uczelnia skupia się na kierunkach kształcenia, które mają ścisły związek ze zdrowiem człowieka.

Ta niepubliczna uczelnia zawodowa stworzona została jako pierwsza w Polsce południowo-wschodniej placówka tego typu. Studentom wszystkich kierunków zapewnia się tutaj wszelkie materiały, które potrzebne są do realizacji zająć w pracowniach. Placówka stawia na ciągły rozwój, dzięki temu, że jej pracownicy przekazują studentom nie tylko wiedzę teoretyczną, ale też szereg umiejętności praktycznych, stają się oni świetnie przygotowani do tego, by wystartować na rynku pracy. Absolwenci nierzadko prowadzą także własną działalność gospodarczą, zyskując właśnie tutaj dobre do tego przygotowanie.

Prowadzi się tutaj działalność dydaktyczną na kierunkach:

 • dietetyka (studia na poziomie licencjackim, magisterskim oraz podyplomowym)
 • kosmetologia (studia licencjackie, magisterskie i podyplomowe)
 • fizjoterapia (studia magisterskie pięcioletnie oraz podyplomowe)

  Ci, którzy podejmą kształcenie na wydziale dietetyki, liczyć mogą na studia licencjackie na tym kierunku, kontynuując je na poziomie magisterskim na kierunku o nazwie Dietetyka i ekologiczna żywność.
 • Studia Łódź - Oferta kształcenia - Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia (KWSPZ)

  Kształcenie w przypadku Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia odbywa się w dwóch trybach, stacjonarnym oraz niestacjonarnym sobotnio-niedzielnym. Nauka w systemie stacjonarnym lub niestacjonarnym umożliwia studentom zgłębienie wiedzy na tematy okołomedyczne, które są bardzo pożądane na współczesnych rynkach pracy. Uczenia stale współpracuje zarówno z przedsiębiorstwami zlokalizowanymi na terenie naszego kraju, jak i z zagranicznymi, które prowadzą sprzedaż m.in. w zakresie żywności ekologicznej czy też suplementów diety i kosmetyków.

  Studia Łódź - Uczelnia laureatem licznych nagród - Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia (KWSPZ)

  Krakowska Wyższa Szkoła Promocji zdrowia to laureat szeregu nagród branżowych, wyróżniono ją także wieloma certyfikatami o dużym prestiżu. Została Uczelnią Liderów 2018, przyznano jej także miano Wiarygodnej Szkoły 2018, została oceniona jako najbardziej innowacyjna i kreatywna Uczelnia w Polsce w tworzeniu perspektyw zawodowych. Krakowska Wyższa Szkoła Promocji zdrowia to laureat szeregu nagród branżowych, wyróżniono ją także wieloma certyfikatami o dużym prestiżu. Została Uczelnią Liderów 2018, przyznano jej także miano Wiarygodnej Szkoły 2018, została oceniona jako najbardziej innowacyjna i kreatywna Uczelnia w Polsce w tworzeniu perspektyw zawodowych.

  Polecane Uczelnie w Krakowie