Małopolska Uczelnia Państwowa im. rotmistrza Witolda Pileckiego w Oświęcimiu
Małopolska Uczelnia Państwowa im. rotmistrza Witolda Pileckiego w Oświęcimiu
Logo Akademia Leona Koźmińskiego

Małopolska Uczelnia Państwowa im. rotmistrza Witolda Pileckiego w Oświęcimiu

Adres: ul. M. Kolbego 8

32-600 Oświęcim

TEL. 33 842 98 13,
33 842 98 23

Oferta edukacyjna - Studia II stopnia

Studia magisterskie uzupełniające

Oferta edukacyjna - Studia jednolite magisterskie

Studia magisterskie

Lista wydziałów/kierunków

Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna Zobacz więcej

Filmy - Małopolska Uczelnia Państwowa im. rotmistrza Witolda Pileckiego w Oświęcimiu

Galeria ZDJĘĆ

Misja Uczelni - Małopolska Uczelnia Państwowa im. rotmistrza Witolda Pileckiego w Oświęcimiu

W malowniczym mieście Oświęcim, zlokalizowana jest nowoczesna instytucja edukacyjna, Małopolska Uczelnia Państwowa im. rtm. W. Pileckiego w Oświęcimiu. Uczelnia zapisała się w krajobrazie polskiego szkolnictwa wyższego swym unikalnym podejściem do edukacji i misji, której się podjęła. „Pamięć-Współczesność-Nowoczesność” to wartości, którymi kieruje się Uczelnia, by zachowując pamięć o przeszłości, kształcić młodych ludzi nowocześnie, ku wyzwaniom stabilnej przyszłości.

Misją uczelni jest tworzenie i przekazywanie wiedzy, wychowywanie studentów oraz promowanie i ochrona nauki, a przez to - rozwoju społeczności lokalnej. MUP stawia na współpracę z otoczeniem gospodarczym i społecznym, wpływając tym na praktyczną naukę oraz rozwój Oświęcimia i jego okolic. 

Uczelnia kładzie nacisk na jakość kształcenia, rozwijanie umiejętności studentów, a także kształtowanie postaw obywatelskich i patriotycznych. Szczególna uwaga poświęcana jest też promocji zdrowego stylu życia, jak i szeroko rozumianej kulturze. 

Studia podyplomowe - Małopolska Uczelnia Państwowa im. rotmistrza Witolda Pileckiego w Oświęcimiu

Znajdująca się w historycznym mieście Oświęcim, Małopolska Uczelnia Państwowa im. rtm. W. Pileckiego jest atrakcyjnym miejscem dla tych, którzy szukają studiów podyplomowych o wysokim standardzie.

Uczelnia oferuje szeroki zakres programów podyplomowych, które są precyzyjnie dostosowane do potrzeb dynamicznie zmieniającego się rynku pracy. Programy podyplomowe oferowane przez tę instytucję są interdyscyplinarne, łącząc teorię z praktyką w celu przygotowania studentów do osiągnięcia sukcesu w swojej dziedzinie. Co więcej, doświadczeni wykładowcy tej Uczelni zawsze są gotowi udzielić wartościowych wskazówek i odpowiedzieć na pytania studentów.

Dodatkowo oświęcimska Alma Mater zwraca szczególną uwagę na rozwój osobisty studentów. Dlatego też, instytucja ta zapewnia różne możliwości rozwijania umiejętności miękkich, takich jak umiejętność pracy w zespole, podejmowania decyzji czy zarządzania czasem.

Jeśli szukasz instytucji oferującej studia podyplomowe o wysokim standardzie, Małopolska Uczelnia Państwowa im. rtm. W. Pileckiego może być idealnym wyborem dla Ciebie.