Znajdź swoje wymarzone studia w Krakowie

WSE zaprasza na warsztaty o Adobe InDesign

WSE zaprasza na warsztaty o Adobe InDesign

Adobe InDesign jest jednym z najlepszych zestawów narzędzi służących do projektowania publikacji. Zaprojektowany jest zarówno dla komputerów stacjonarnych, jak i urządzeń mobilnych. Umożliwia obsługę tworzenia, inspekcji wstępnej i publikacji takich materiałów jak książki i broszury drukowane oraz czasopisma cyfrowe, aplikacje na tablety, e-booki i interaktywne materiały online.

Program daje użytkownikom do dyspozycji niezwykle zaawansowane narzędzia pozwalające na formatowanie oraz skład tekstu. Warsztaty pozwolą uczestnikom na poznanie funkcji programu oraz naukę, jak używać ich świadomie i metodycznie. W trakcie warsztatów będzie można dowiedzieć się jak korzystać z InDesign w oparciu na wieloletniej tradycji typograficznej. W ramach Wiosny z Grafiką WSE odbył się już bezpłatny kurs tworzenia portfolio, a 16 marca będzie miał miejsce kurs typografii.

Szkolenia Adobe InDesign oraz kursy realizowane online oraz stacjonarnie z wykorzystania programu Adobe InDesign znajdziemy w bazie szkoleń i kursów dostępnej na stronie https://eventis.pl/szkolenia-kursy/adobe-indesign

Data publikacji: 30-08-2022