Znajdź swoje wymarzone studia w Krakowie


Studia podyplomowe w Krakowie – oferty

Studia podyplomowe w Krakowie – oferty

Krakowska Szkoła Biznesu UEK - studia podyplomowe

 szkola biznesu


Analiza rynków finansowych i doradztwo inwestycyjne

Studia podyplomowe w Krakowskiej Szkole Biznesu Uniwersytetu Ekonomicznego skierowane są do osób, które chcą rozwijać się w zawodzie analityka papierów wartościowych, doradcy inwestycyjnego oraz w zawodach pokrewnych. Nauka przygotowuje do zdania specjalistycznych egzaminów w tych zawodach. W programie kształcenia znajdują się zagadnienia z zakresu doradztwa finansowego, stylów i metod zarządzania funduszami inwestycyjnymi, teorii rynku kapitałowego oraz wielu innych obszarów, które powinien kompleksowo znać każdy finansista.

Czas trwania: 2 semestry
Cena za studia: 7 500 zł

Bankowość

Studia skierowane są do osób pracujących w bankach bądź w instytucjach pozabankowych, które chcą poszerzyć swoją wiedzę z zakresu szeroko pojętej bankowości. Pozwalają zapoznać się z mechanizmami funkcjonowania banków, podstawowymi elementami ich codziennej działalności, a także kwestiami prawnymi, marketingowymi czy informatycznymi. Kształcenie umiejętnie łączy w sobie wiedzę teoretyczną ze sporą dawną praktycznych ćwiczeń i warsztatów, które pozwalają na szybkie opanowanie nowych umiejętności i zdobycie dodatkowych kompetencji.

Czas trwania: 2 semestry
Cena za studia: 4 650 zł

Controlling i finanse przedsiębiorstw

Studia skierowane są do osób, które chcą pogłębić swoją wiedzę z zakresu controllingu oraz zarządzania finansami w przedsiębiorstwie. Jest to również dobra propozycja dla osób, które mają ukończone studia wyższe, ale chcą się przekwalifikować lub zmienić branżę zawodowego funkcjonowania. Kształcenie przygotowuje do pracy w komórkach budżetowania oraz controllingu, zwraca uwagę na nowoczesne, innowacyjne aspekty przeprowadzania controllingu, dostarcza sporą dawkę wiedzy oraz praktycznych umiejętności.

Czas trwania: 2 semestry
Cena za studia: 5 300 zł

Handel i zarządzanie sprzedażą

Studia podyplomowe z handlu i zarządzania sprzedażą skierowane są do kadry kierowniczej, jak również dla pracowników działów handlowych w przedsiębiorstwach. Kształcenie dostarcza bardzo szczegółowej wiedzy dotyczącej funkcjonowania działu handlowego, zarządzania sprzedażą, nawiązywania i utrzymywania pozytywnych relacji z klientami i kontrahentami firmy. Duży nacisk kładziony jest na nowe technologie informatyczno-komunikacyjne, które mają obecnie ogromny wpływ na jakość zarządzania handlem w przedsiębiorstwach.

Czas trwania: 2 semestry
Cena za studia: 4 600 zł

Marketing

Studia podyplomowe na kierunku marketing są skierowane do osób planujących pracować w działach marketingu przedsiębiorstw bądź też do osób, które prowadzą własną działalność i chcą podnieść swoje kompetencje i umiejętności z zakresu zarządzania marketingiem, planowania strategii marketingowej oraz innych działań, które pozwalają na budowanie przewagi konkurencyjnej i solidnej pozycji przedsiębiorstwa na rynku krajowym i europejskim. Szeroki zakres zagadnień oraz spory wybór przedmiotów specjalizacyjnych gwarantują stuprocentowe zadowolenie z realizowanego programu studiów.

Czas trwania: 2 semestry
Cena za studia: 5 800 zł

Psychologia w biznesie

Psychologia w biznesie to studia podyplomowe skierowane do kadry kierowniczej, osób prowadzących własną działalność, menadżerów różnego szczebla oraz innych osób, które chcą podnieść swoje kompetencje w zakresie wykorzystania mechanizmów i narzędzi psychologicznych w szeroko pojętym biznesie. Bogaty, bardzo ciekawy program studiów realizowany jest z naciskiem na naukę praktycznych umiejętności, które przekładają się na lepsze zarządzanie kadrą pracowników, planowanie czy tworzenie długofalowych koncepcji dla rozwoju firmy.

Czas trwania: 2 semestry
Cena za studia: 4 600 zł

Pełna oferta studiów podyplomowych w Krakowie zobacz więcej.

Data publikacji: 20-11-2020