Znajdź swoje wymarzone studia w Krakowie

Uczelnie Krakowskie rozpoczęły zimową rekrutację na letni semestr 2023 roku

Uczelnie Krakowskie rozpoczęły zimową rekrutację na letni semestr 2023 roku

Zimowa rekrutacja 2023

Właśnie rozpoczął się nabór zimowy na niektórych krakowskich uczelniach. Poniżej przedstawiamy listę tych uczelni, które taką rekrutację rozpoczęły lub niedługo rozpoczną:

1. Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Krakowie

Rekrutacja trwa od 09.01.2023 r.

2. Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie

Nabór zimowy na tej uczelni będzie trwał od 10.01 do 15.02.2023r.

Więcej szczegółów znajdziesz na stronie: Nabór Zimowy - URK

3. Krakowska Akademia im. Frycza Modrzewskiego


Rekrutacja rozpoczęta 10.01.2023 r.

4. Politechnika Krakowska

Zimowa rekrutacja prowadzona jest na tej uczelni od 16.01 do 06.02.2023 r.

Więcej informacji: Nabór Zimowy - Politechnika Krakowska

5. Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie


Nabór na semestr letni już trwa.

Więcej szczegółów na stronie: Nabór Zimowy - UE Kraków 

6. Uniwersytet Papieski im. Jana Pawła II


Nabór rozpoczął się 13.01 i potrwa do 25.01.2023 r. 

Więcej informacji: Nabór Zimowy - UPJP2 w Krakowie 

7. Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie

Rekrutacja zimowa w AGH trwa od 09.01 do 08.02.2023 r.

8. Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie

Nabór rozpoczęty 15.01 potrwa do połowy lutego.

 

Poniżej możesz zobaczyć ofertę krakowskich uczelni przy ubiegłorocznej rekrutacji zimowej 2022:

Zimowa rekrutacja to idealna możliwość dla tych wszystkich osób, które dopiero teraz zdecydowały się na rozpoczęcie edukacji na wyższej uczelni, a nie chcą tracić całego semestru. Uczelnie jak co roku przygotowane są na przyjęcie tych kandydatów. Rekrutacja zwykle rozpoczyna się w styczniu i trwa do połowy lutego. Przedstawiamy kilka propozycji uczelni z Krakowa.

1. Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Krakowie.

Szkoła prowadzi nabór, który potrwa do końca lutego. Otwarte będą wszystkie kierunki na studiach stacjonarnych i niestacjonarnych pierwszego i drugiego stopnia. Uczelnia kształci na trzech wydziałach: Informatyka, Zarządzanie, Finanse i Rachunkowość

2. Uniwersytet Rolniczy przygotował swoja ofertę na semestr letni 2022 roku.

Rekrutacja rozpocznie się 17 styczna. W zależności od wybranego kierunku będzie trwała od 31 stycznia do 28 lutego. Obejmie studia II stopnia zarówno stacjonarne jak i niestacjonarne.

Pełen wykaz kierunków i informacje szczegółowe pod linkiem: https://rekrutacja.urk.edu.pl/index/site/3292

 Uniwersytet Rolniczy


3. Krakowska Akademia im. Frycza Modrzewskiego

Od 10 stycznia 2022 rozpocznie się rekrutacja na semestr letni na studia II stopnia. Studia stacjonarne można studiować na kierunku architektura. Studia niestacjonarne będą dostępne na kierunkach: administracja, bezpieczeństwo narodowe, kosmetologia, pedagogika, pielęgniarstwo oraz zarządzanie . Zajęcia rozpoczną się w lutym/marcu 2022 i będą realizowane hybrydowo z przewagą zajęć stacjonarnych lub on–line w zależności od sytuacji epidemiologicznej. Warunkiem uruchomienia kierunku jest odpowiednia liczba osób wpisanych na listę studentów.

4. Politechnika Krakowska również przygotowała ofertę dla kandydatów na studia. W ofercie są studia stacjonarne i niestacjonarne II stopnia na wszystkich kierunkach. Rekrutacja rozpoczyna się 17 stycznia i potrwa do 7 lutego. Cały proces rekrutacyjny zakończy się 18 lutego.

5. Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie

Zaprasza na studia w semestrze letnim. W zimowej ofercie znalazły się studia stacjonarne i niestacjonarne II stopnia na następujących kierunkach: - Gospodarka Przestrzenna - Logistyka - Towaroznawstwo - Zarządzanie i inżynieria Produkcji Dla kandydatów I stopnia: Terminy rejestracji kandydatów zależą od tego, czy będą kwalifikowani na podstawie średniej ocen czy egzaminu Jeśli na podstawie egzaminu wstępnego rekrutacja trwa od 1-6 lutego, egzaminy wstępny odbędzie się 18 lutego 2022 roku. Jeśli na podstawie średniej ocen - termin składania dokumentów to 1-4 marca 2022 roku. Dla kandydatów II stopnia: I etap rejestracji trwa do 28 lutego, ogłoszenie listy osób przyjętych nastąpi 4 marca 2022 roku.

Więcej szczegółów na stronie:  https://studiuj.uek.krakow.pl/rekrutacja/

zdjecie


6. Uniwersytet Papieski im. Jana Pawła II W ofercie Uniwersytetu na semestr letni znalazły się stacjonarne studia drugiego stopnia na kierunku Filozofia, zarówno w języku polskim, jak i angielskim. 

7. Akademia Górniczo-Hutnicza czeka na nowych studentów. Rekrutacja rozpoczęła się 10 stycznia i potrwa do 19 lutego 2022 roku. Można rozpocząć studia stacjonarne i niestacjonarne II stopnia. Do wyboru są kierunki ze wszystkich wydziałów uczelni.

8. Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie zaprasza na nowe kierunki studiów podyplomowych, które rozpoczną się w semestrze letnim. Aby rozpocząć studia podyplomowe wymagane jest posiadanie dyplomu ukończenia studiów wyższych licencjackich, inżynierskich lub magisterskich. rekrutacja rozpoczęła się 3 stycznia.

 Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie


Prowadzona jest również rekrutacja śródroczna na następujące kierunki na uczelni na studiach stacjonarnych II stopnia: Dziennikarstwo przyrodnicze, Edukacja techniczno-informatyczna, Gospodarka przestrzenna, Informatyka, Inżynieria bezpieczeństwa oraz na studiach niestacjonarnych II stopnia: Gospodarka przestrzenna, Informatyka, Inżynieria bezpieczeństwa, Edukacja techniczno-informatyczna.

Więcej informacji na stronie https://www.up.krakow.pl/kandydat/aktualnosci-dla-kandydatow

Data publikacji: 17-01-2023