Znajdź swoje wymarzone studia w Krakowie

Psychologia - Akademia Ignatianum w Krakowie - zasady rekrutacji na rok 2022/2023

Psychologia - Akademia Ignatianum w Krakowie - zasady rekrutacji na rok 2022/2023

Zasady rekrutacji na studia na kierunku Psychologia na Akademii Ignatianum w Krakowie na rok 2022/2023

Przystępując do poszukiwań ciekawego kierunku studiów i obserwując oferty szkół wyższych, powinno się zwrócić uwagę, że zasady rekrutacyjne stosowane przez uczelnie mogą się różnić między sobą nawet na podobnych kierunkach.
Chcąc być na bieżąco z aktualnościami dla kandydatów, można sprawdzić harmonogramy przyjęć na studia wyższe i obecnie obowiązujące regulaminy, przechodząc na stronę - zasady rekrutacji – Akademia Ignatianum, gdzie umieszczane są wszystkie niezbędne informacje dotyczące naboru.
Krakowska Akademia Ignatianum, prowadząc nabór na nowy rok akademicki dla absolwentów szkół wyższych i studentów zamierzających kontynuować naukę, stosuje prostą i wygodną formułę postępowania rekrutacyjnego.

Jednolite studia magisterskie

Akademia Ignatianum, prowadzi nabór studentów na kierunek 5-letnich jednolitych studiów magisterskich na kierunek Psychologia, przyjmując kandydatów na podstawie kolejności zgłoszeń i rejestracji w systemie uczelni, po której osoby ubiegające się o przyjęcie na studia zobowiązane są do dostarczenia wymaganych dokumentów.

Opinie o Akademii Ignatianum

Większość osób zdecydowanych co do kierunku przyszłych studiów, w trakcie wyboru uczelni stara się poznać jak najwięcej opinii osób trzecich o wybranej szkole wyższej, które można znaleźć na stronie – Akademia Ignatianum – opinie, dzięki uwagom i relacjom osób studiujących, można lepiej poznać profil przyszłej uczelni i utwierdzić się w decyzji o jej wyborze.

Opis studiów na kierunku Psychologia na Akademii Ignatianum  

Jednolite studia magisterskie na kierunku Psychologia, realizowanym na Akademii Ignatianum, to okazja do zdobycia szerokiej i poszukiwanej na rynku pracy wiedzy z zakresu psychologii stosowanej, klinicznej i rozwojowej. W trakcie nauki, możliwy jest wybór ścieżki specjalizacyjnej takiej jak Wspomaganie rozwoju, Psychokryminologia, Psychologia kliniczna czy Psychologia zarządzania, które kształtują przyszłą ścieżkę zawodową w sądownictwie i organach ścigania, służbie zdrowia, administracji czy biznesie, marketingu i agencjach reklamowych.

Program studiów/czego się nauczysz?

Nauka na kierunku Psychologia obejmuje zagadnienia związane z mechaniką zachowań ludzkich, diagnozy i przeciwdziałania konfliktom zachodzącym w grupach społecznych, analizą prawidłowego rozwoju dziecka o osoby dorosłej, technik negocjacyjnych, zasad interwencji psychologicznej czy metod wykorzystywanych w marketingu, zarządzaniu reklamie. W trakcie nauki na kierunku realizowane są takie przedmioty jak:

  • Wstęp do psychologii
  • Historia myśli psychologicznej
  • Wprowadzenie do filozofii z elementami logiki
  • Metodologia badań psychologicznych
  • Biologiczne podstawy zachowania
  • Psychologia osobowości

Pełny program studiów na kierunku Psychologia - Akademia Ignatianum w Krakowie

Zobacz również:
8 uczelni z kierunkiem Psychologia w Krakowie
7 uczelni z kierunkiem Pedagogika w Krakowie
- Pozostałe kierunki studiów na Akademii Ignatianum w Krakowie

Data publikacji: 11-04-2022

Zobacz również inne studia na kierunku Psychologia w Krakowie - Zasady rekrutacji