Znajdź swoje wymarzone studia w Krakowie

DZIEŃ OTWARTY PSYCHOLOGII W WYŻSZEJ SZKOLE EUROPEJSKIEJ W KRAKOWIE

DZIEŃ OTWARTY PSYCHOLOGII W WYŻSZEJ SZKOLE EUROPEJSKIEJ W KRAKOWIE

Już 18 maja br. Wyższa Szkoła Europejska im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie rozpoczyna cykl Dni Otwartych poszczególnych kierunków. Pierwszy Dzień Otwarty poświęcony będzie kierunkowi Psychologia. Wirtualne spotkanie rozpocznie się o godz. 15:30.

To doskonała propozycja dla wszystkich, którzy swoją przyszłość wiążą z pomaganiem innym w ich rozwoju osobistym i zawodowym. Skorzystaj z okazji i porozmawiaj z naszymi wykładowcami, studentami oraz Działem Rekrutacji – poznaj nasze studia i uzyskaj odpowiedzi na wszelkie pytania!

Harmonogram spotkania online:

15:30 - wykład pt. "Zdrowie psychiczne dzieci, młodzieży, dorosłych"

Prowadząca: dr n. społ. Marlena Stradomska - suicydolog, psychoterapeuta, psycholog, wykładowca akademicki, kierownik placówki socjoterapeutycznej Towarzystwa Nowa Kuźnia w Lublinie, wiceprezes Polskiego Towarzystwa Suicydologicznego oddział Lublin, trener, terapeuta w trakcie 4-letniego kursu w nurcie integratywnym (aktualnie na 3 roku). Specjalista w Interdyscyplinarnym Zespole Profilaktyki Zachowań Samobójczych, Życie Warte Jest Rozmowy.

Autorka cyklu darmowych poradników pomocowych „Strategie radzenia sobie w trakcie trwania pandemii i nie tylko” wydanych przy współpracy z Wydawnictwem Naukowym ArchaeGraph.

16:30 - prezentacja kierunku poprowadzona przez Prodziekana ds. kierunku Psychologia i kierunku Zarządzanie Strategiczne mgr. Mateusza Barłoga, Q&A + czat z Działem Rekrutacji.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku i spotkajmy się online już 18. maja!

Więcej o samym kierunku można znaleźć tutaj: https://wse.krakow.pl/studia-i-stopnia/psychologia/ 

Link do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/338011865066645 

Dołącz do nas i pomóż sobie podjąć najlepszą decyzję o studiach w WSE!  

Zapraszamy!

Data publikacji: 11-05-2022