Znajdź swoje wymarzone studia w Krakowie


ZMIANA DATY - Spotkanie z Mistrzynią – prof. Lidią Morawską w WSE w Krakowie

ZMIANA DATY - Spotkanie z Mistrzynią – prof. Lidią Morawską w WSE w Krakowie

W ramach cyklu „Spotkanie z Mistrzem/Mistrzynią” Wyższa Szkoła Europejska im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie zaprasza na wyjątkowe spotkanie z prof. Lidią Morawską – wybitną fizyczką polskiego pochodzenia, profesorem Uniwersytetu Technologicznego w Queensland, która w 2021 roku znalazła się wśród 100 najbardziej wpływowych osób magazynu „Time”.

Prof. Lidia Morawska jest specjalistką w dziedzinie badań nad jakością powietrza, współpracuje i doradza Światowej Organizacji Zdrowia. W 2020 roku zainicjowała badania, które wpłynęły na zmianę wytycznych WHO dotyczących rozprzestrzeniania się wirusa SARS CoV-2.

Prof. Lidia Morawska wygłosi w WSE prelekcję pt. „Zmiana paradygmatu walki z infekcjami dróg oddechowych w pomieszczeniach”, a moderatorem spotkania będzie prof. Arkadiusz Stempin – politolog, historyk, wykładowca WSE.

Wydarzenie odbędzie się 3 czerwca 2022 roku o godz. 09:00  i będzie transmitowane w formule „na żywo” na Facebooku WSE oraz na YouTube WSE. Tradycyjnie już nieodłączną częścią spotkania będą pytania od publiczności, zadawane na czacie w mediach społecznościowych.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej WSE.

Zapraszamy!

Data publikacji: 31-05-2022