Znajdź swoje wymarzone studia w Krakowie


DZIEŃ OTWARTY ZARZĄDZANIA STRATEGICZNEGO W WSE

DZIEŃ OTWARTY ZARZĄDZANIA STRATEGICZNEGO W WSE

Chcesz zdobyć jeden z najbardziej pożądanych przez firmy i korporacje zawodów? Przekonaj się, co możesz zyskać wybierając studia w WSE! Już 22 czerwca o 15:30 weź udział w Wirtualnym Dniu Otwartym Zarządzania i dowiedz się wszystkiego o kierunku opracowanym z udziałem ekspertów i pracodawców!

Przekonaj się, jak w praktyce wyglądają zajęcia w Wyższej Szkole Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie. Porozmawiaj z wykładowcami i Prodziekanem tego kierunku. Masz pytania dotyczące procesu rekrutacyjnego? Zadaj je naszemu Działowi Rekrutacji!

Harmonogram spotkania:

15:30 - wykład dr. Tomasza Aleksandrowicza: Analityk Biznesowy jako drzwi do pracy w IT

 

dr Tomasz Aleksandrowicz - kilkanaście lat doświadczenia w sektorze usług finansowych w międzynarodowych korporacjach w rolach analityka portfelowego i specjalisty do spraw ryzyka kredytowego, a następnie w IT w rolach analityka biznesowego, lidera zespołu, scrum mastera, managera produktu i kierownika działu. Wykładowca akademicki, innowator, trener i pasjonat technologii komunikacyjnych i zarządzania. Ukończył ekonomię ze specjalnością przedsiębiorczość i innowacje na Akademii Ekonomicznej w Krakowie oraz dziennikarstwo i komunikację społeczną na Uniwersytecie Jagiellońskim, a następnie obronił doktorat na temat wykorzystywania informacji z mediów społecznościowych w biznesie na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego. Absolwent Szkoły Trenerów Zarządzania MATRIK. Od 2013 roku współpracuje z Wyższą Szkołą Europejską.

16:15 - prezentacja kierunku + Q&A z Działem Rekrutacji oraz Prodziekanem ds. kierunku Psychologia i kierunku Zarządzanie Strategiczne mgr. Mateuszem Barłogiem

Więcej o samym kierunku można znaleźć tutaj: https://wse.krakow.pl/studia-i-stopnia/zarzadzanie-strategiczne/ 

 

Dołącz do wydarzenia na Facebooku i spotkajmy się online już 22 czerwca!

Zapraszamy!

Data publikacji: 20-06-2022