Znajdź swoje wymarzone studia w Krakowie

Matura to (nie) bzdura - czyli co jeśli jej nie zdam?

Matura to (nie) bzdura - czyli co jeśli jej nie zdam?

Kilka dni temu maturzyści podjęli “pióro” i rozpoczęli tegoroczne egzaminy maturalne. Jedni pełni optymizmu, drudzy z obawą o przyszłość a znaleźli się i tacy, którzy postanowili poczekać i zdać w późniejszym terminie. Czy to coś złego? Wręcz przeciwnie! Każdy powinien podejmować decyzję w zgodzie ze sobą a tym samy, nie stresować się nadmiernie gdy powinie mu się noga. Pamiętaj, na tym świat się nie kończy.
Przypominają Ci się teraz zapewne te głosy z oddali “co zrobisz bez matury”, “nie dostaniesz się na studia” “co będzie dalej”. Spokojnie. I bez egzaminu dojrzałości masz szansę spełnić swoje marzenia i zdobyć wymarzony zawód oraz dyplom.
Być może już ktoś Ci wspominał, może sam coś widziałeś, słyszałeś o szkole policealnej. Jeśli nie, to koniecznie przeczytaj do końca i spokojnie udaj się na kolejne egzaminy lub odpuść. 


Czym jest szkoła policealna? 

Szkoła policealna to miejsce w którym w rok lub dwa (w zależności od kierunku) zdobędziesz wymarzony zawód. Rozpoczynając naukę w szkole policealnej masz gwarancję zawodowego sukcesu i wielogodzinnej wiedzy praktycznej. Kierunki tam stworzone są tak by odpowiedzieć na potrzeby Twojego przyszłego pracodawcy. 
Jeśli zatem chciałeś zostać masażystą ale martwiłeś się o pracę bądź bliskie Ci są liczby i księgowość - nic straconego.W szkole policealnej Szkoła policealna GoWork.eu w Warszawie to nauka i praktyka w centrum Warszawy - przekonasz się, że przed Tobą początek cudownej kariery. 
Będziesz miał okazję od a do zet, poznać zarówno odpowiednie techniki pomocne w przyszłej pracy jak i sprzęt oraz systemy na których będziesz wykonywał swoje obowiązki. Sale dydaktyczne wyposażone są w profesjonalne i całkowicie dostępne dla Ciebie oraz innych słuchaczy materiały, z których możecie korzystać by praktykować do woli.

Jak zostać słuchaczem szkoły policealnej? 

Z zajęć może korzystać każdy kto ukończył szkołę średnia z maturą lub BEZ NIEJ! Wystarczy Twoje pozytywny nastewienie, chęci zodbywania wiedzy oraz dostęp do internetu by za pośrednictwem strony zgłosić swoją kandydaturę. 
W następnym etapie rekrutacji niezbędne będą dokumenty takie jak świadectwo ukończenia szkoły, zdjęcia do legitymacji, którą od nas otrzymasz i dzięki której zyskasz dodatkowe profity. 
Dlatego jeśli w dalszym ciągu matura spędza Ci sen z powiek, ale jednak masz wybrany, wymarzony zawód - koniecznie zapoznaj się z ofertą kierunków szkoły Kierunki w szkole - GoWork.eu. 

Co zyskuje po szkole policealnej? 

Korzyści są bardzo konkretne i ściśle opisane. Przede wszystkim przystąpisz do egzaminu zawodowego. Dzięki któremu zdobędziesz dyplom wraz z niezbędnymi dokumentami, potwierdzającymi Twoje kwalifikacje zawodowe.
Zdobędziesz tym samym pożądany na rynku pracy zawód i umiejętności. W tracie zajęć odbędziesz praktyki, które potwierdzą bądź jeszcze bardziej utwierdzą Cię w przekonaniu, że warto zawalczyć o swoje i zostać na przykład fryzjerem bądź dekoratorem wnętrz. Wbrew opinii babci Stasi, która nie widzi przyszłości związanej z tym zawodem. 
Otrzymasz także świadectwo ukończenia szkoły na druku MEN uznane na terenie Polski oraz Państw Unii Europejskiej. Co pozwoli Ci podjąć pracę w zawodzie także za granicami naszego kraju. 
Jeśli w dalszym ciągu masz obawy co do matury, tego czy udało Ci się zdać ten język polski i czy aby na pewno równanie matematyczne policzyłeś zgodnie z zasadami egzaminacyjnymi. Powinieneś natychmiast je odpuścić. I podjąć rękawice. Trwa właśnie rekrutacja w szkołach policealnych a nasi pasjonaci, nauczyciele czekają by móc wysłać w świat kolejne pisklęta spod swoich skrzydeł. 
Artykuł sponsorowany: GoWork.eu - szkoła policealna w Warszawie - https://policealna.gowork.eu

Data publikacji: 16-05-2023