Znajdź swoje wymarzone studia w Krakowie

Mieszkania w Krakowie - nowe inwestycje budowlane

Mieszkania w Krakowie - nowe inwestycje budowlane

Mieszkania w Krakowie cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Rynek nieruchomości w stolicy Małopolski stale się rozwija. Pojawiają się nowe inwestycje mieszkaniowe, dzięki którym można znaleźć lokum dostosowane do rozmaitych potrzeb.

Mieszkania w Krakowie - co warto wiedzieć?

W Krakowie można znaleźć mieszkania o różnym charakterze. Dostępne są zarówno kamienice z wiekową historią, apartamenty w nowoczesnych budynkach, jak i mieszkania na obrzeżach miasta z pięknymi widokami na okoliczne zielone tereny — wybór jest naprawdę szeroki. Bardzo popularne są też lokale z tarasem, które pozwalają cieszyć się świeżym powietrzem i pięknymi widokami. 

Ceny mieszkań w Krakowie są zróżnicowane i zależne od kilku czynników. Pod uwagę trzeba brać głównie lokalizację, metraż, standard wykończenia, a ponadto dostęp do dodatkowych udogodnień, takich jak parking czy tereny rekreacyjne. Co istotne, mieszkania w centrum miasta są przeważnie droższe aniżeli te na obrzeżach, jednak są odstępstwa od tej reguły. 

Nowa inwestycja mieszkaniowa od EkoPark - osiedle Forma Otwarta

W Krakowie konkretniej na Bronowicach powstaje nowe osiedle mieszkaniowe — Forma otwarta. Miejsce to przeznaczone jest dla osób z różnymi potrzebami. Zarówno single, seniorzy, jak i rodziny z dziećmi znajdują tutaj lokum dostosowane do indywidualnych potrzeb. Jeżeli poszukiwane jest mieszkanie z ogródkiem Kraków ma tutaj wiele do zaoferowania. Na osiedlu mieszkaniowych Forma Otwarta można zakupić tego rodzaju nieruchomość. 

Dla rodzin z dziećmi osiedle Forma Otwarta to istny raj. W tym miejscu znajduje się  nowoczesny plac zabaw, gdzie dzieci mogą się bawić i rozwijać swoje umiejętności, a także siłownię na świeżym powietrzu, co pozwala dorosłym utrzymywać formę bez konieczności opuszczania osiedla. 

EkoPark - różnorodność mieszkań

Deweloper EkoPark oferuje różnorodność mieszkań, które dostosowane są do różnych potrzeb i stylów życia. Przestronne lokale o metrażach od 39 do aż 130 metrów kwadratowych pozwalają na elastyczne planowanie przestrzeni i są odpowiednie zarówno dla singli, jak i wielodzietnych rodzin. To miejsce, gdzie każdy może znaleźć swoje wymarzone mieszkanie, idealnie dopasowane do swoich potrzeb.

Data publikacji: 03-10-2023