Znajdź swoje wymarzone studia w Krakowie


Dzień Otwarty Uniwersytetu Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie

Dzień Otwarty Uniwersytetu Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie

 

Już 19 kwietnia 2024 roku zapraszamy na Dzień Otwarty Uniwersytetu Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie. Będziecie mogli spotkać się z nami w gmachu głównym uczelni (ul. Podchorążych 2) i poznać naszą bogatą ofertę edukacyjną.

Poznacie naszą ofertę edukacyjną, odpowiedzi na pytania dotyczące procesu rekrutacji, zakwaterowania w domach studenckich, przyznawania stypendiów oraz kwestii, które budzą waszą wątpliwość. Będziecie mogli porozmawiać z przedstawicielami naszych 80 kierunków i 200 specjalności, spotkać się z reprezentantami organizacji studenckich, Samorządu Studentów i pracownikami Biura Rekrutacji, Działu Spraw Studenckich, Biura Karier i Współpracy z Absolwentami oraz Działu Promocji.

Weźmiecie udział w licznych warsztatach, wykładach i wydarzeniach dodatkowych. Szczegółowy program poznacie już wkrótce. Do zobaczenia w UKEN!

UKEN

Założony w 1946 roku Uniwersytet Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie od ponad siedemdziesięciu lat ma za cel dostarczanie edukacji na najwyższym poziomie i przygotowanie studentów do ich przyszłych ścieżek zawodowych. Dzięki składającej się z niemal 1000 wykładowców akademickich, w tym 300 profesorów i doktorów habilitowanych, kadry naukowej, uniwersytet oferuje szeroki zakres programów edukacyjnych.

Studenci mają możliwość kształcenia się w różnorodnych dziedzinach, w tym w naukach humanistycznych, społecznych, przyrodniczych, technicznych, pedagogicznych, a także artystycznych. Choć programy pedagogiczne cieszą się dużą popularnością wśród studentów, uniwersytet zapewnia również bogatą ofertę studiów filologicznych, administracyjnych, technicznych i inżynierskich, przygotowując absolwentów do pracy w profesjach zarówno dydaktycznych, jak i poza nauczycielskich.

Data publikacji: 21-02-2024