Znajdź swoje wymarzone studia w Krakowie

Uniwersytet Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie: 1 czerwca rusza rekrutacja na studia

Uniwersytet Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie: 1 czerwca rusza rekrutacja na studia


1 czerwca 2024 roku ruszyła elektroniczna rejestracja na studia pierwszego, drugiego stopnia oraz jednolite studia magisterskie. Dla nowych studentów Uniwersytet Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie przygotował 13 160 miejsc na 78 kierunkach studiów.

Uniwersytet Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie w swojej ofercie edukacyjnej ma między innymi następujące kierunki: prawo, psychologię, filologie (polską, angielską, włoską, hiszpańską, romańską, germańską, ukraińską, rosyjską), kryminalistykę, kulturoznawstwo i wiedze o mediach, media content i creative writing, design, digital design, malarstwo, matematykę, logistykę, logopedię, HR w mediach i organizacjach międzynarodowych, geopolitykę, dziennikarstwo, edukację techniczno-informatyczną, ekonomię, etykę - mediacje i negocjacje, administrację, socjologię, stosunki międzynarodowe, biznesowe wykorzystanie dziedzictwa kulturowego, turystykę i rekreację, pedagogikę, pracę socjalną, cyberbezpieczeństwo, geodezję i geoinformację, ekoturystykę, grafikę, międzynarodową politykę społeczną i analitykę, informatykę, inżynierię bezpieczeństwa, gospodarkę przestrzenną i zarządzanie nieruchomościami, komunikację wizualną, kognitywistykę, pedagogikę przedszkolną i wczesnoszkolną, czy psychologię i biologię zwierząt.

Uczelnia proponuje także trzy nowości w ramach studiów pierwszego i drugiego stopnia, które mają ruszyć od nowego roku akademickiego:

  • Ochronę ludności i obronę cywilną (pierwszego stopnia);
  • Pielęgniarstwo (pierwszego stopnia); Kierunek zostanie uruchomiony pod warunkiem otrzymania akredytacji oraz zgody Ministerstwa Edukacji i Nauki.
  • Zarządzanie (pierwszego i drugiego stopnia);
  • Biolingwistykę z komunikacją kliniczną (drugiego stopnia).

Kandydaci, chcący rozpocząć studia w Uniwersytecie Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie od 1 czerwca 2024 roku, mogą rejestrować się w internetowym systemie rekrutacyjnym. Wykaz wszystkich kierunków studiów, najczęściej zadawane pytania oraz wszelkie informacje dotyczące procesu rekrutacji znajdziecie właśnie w internetowym systemie rekrutacyjnym oraz zakładce „Kandydat” na stronie UKEN.

Termin rejestracji elektronicznej zależny jest od danego kierunku i rodzaju studiów. W przypadku studiów stacjonarnych kończy się około połowy lipca – wtedy poznamy również wyniki pierwszej tury na studia (stacjonarne). Informacje na temat kolejnych tur będą pojawiać się na stronie internetowej uczelni oraz w systemie rekrutacyjnym (przy danym kierunku). Na każdym etapie rekrutacji możecie oczywiście liczyć na pomoc Biura Rekrutacji.

Biuro Rekrutacji
Kraków, ul. Podchorążych 2, pokój 50 i 51
telefony 12 662 60 93
rekrutacja@uken.krakow.pl

Zachęcamy do dołączenia do grupy UKEN:Rekrutacja, która przeznaczona jest dla kandydatów na studia.

Data publikacji: 04-06-2024