Znajdź swoje wymarzone studia w Krakowie

Rozpoczynamy kolejną edycję cyklu wystaw dyplomowych Szkoły Kreatywnej Fotografii – INDYWIDUALNE!

Rozpoczynamy kolejną edycję cyklu wystaw dyplomowych Szkoły Kreatywnej Fotografii – INDYWIDUALNE!


Zapraszamy na wyjątkowe wystawy, które są podsumowaniem 2-letniej nauki w Szkole Kreatywnej Fotografii. Tegoroczne wernisaże odbędą się w czerwcu oraz lipcu w wielu miejscach w Krakowie, oferując niepowtarzalną okazję do odkrycia talentów młodych fotografów.

Prezentowane zdjęcia wykonane przez absolwentów SKF ukazują różnorodność tematów i technik – od klasycznej, czarno-białej fotografii, po fotografię eksperymentalną, inscenizowaną, akty, reportaże, emulsje i gumę chromianową.

Każda wystawa to unikalna okazja do zobaczenia świata oczami młodych artystów, których prace łączą w sobie wysokie umiejętności techniczne oraz oryginalne podejście do tematu.

Wystawy odbywają się w licznych galeriach, kawiarniach i klubach na terenie całego Krakowa, co czyni z nich nie tylko artystyczne wydarzenie, ale i miejską przygodę.

Na wszystkie wernisaże wstęp jest bezpłatny.

Szczegółowe informacje będą publikowane na stronie: www.ksa.edu.pl/aktualnosci/szkola-fotografii/indywidualne-wystawy-szkoly-kreatywnej-fotografii-2.html? oraz na wydarzeniu FB: www.facebook.com/events/1600115777222171/1600115863888829/

Organizatorzy: Szkoła Kreatywnej Fotografii, School of Creative Photography, Krakowskie Szkoły Artystyczne

Partnerzy: URBAN Photo Awards, Trieste Photo Days, Poliarte Accademia di Belle Arti E Design, Uczelnie.pl, Genesis Gear, Foto-Plus, Gazeta Krakowska, Pomaturze.pl, Student News, Małopolska Online, DlaStudenta.pl, Leonardo Boutique Hotel, Spoiled Queen, TUBA

Szkoła Kreatywnej Fotografii (SKF) jest głównym organizatorem wystaw dyplomowych "Indywidualne". SKF zapewnia kompleksowe i wszechstronne przygotowanie do pracy fotografa, oferując bogaty program edukacyjny obejmujący zarówno aspekty techniczne, jak i artystyczne fotografii. Absolwenci otrzymują dyplom z tytułem ARTYSTA FOTOGRAFIK, co potwierdza ich wysokie kwalifikacje i przygotowanie do kariery zawodowej. Szkoła Kreatywnej Fotografii została wymieniona wśród 25 najlepszych szkół fotografii na świecie, co świadczy o jej renomie i wysokim poziomie nauczania. 

www.ksa.edu.pl/szkola-fotografii

Data publikacji: 03-06-2024