Znajdź swoje wymarzone studia w Krakowie


Dni Otwarte na uczelniach w Krakowie w 2024 roku

Dni Otwarte na uczelniach w Krakowie w 2024 roku

 

Dni Otwarte na uczelniach w Krakowie w 2024 roku

 

1. Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości (WSZiB) w Krakowie

 

Dni Otwarte
Dni otwarte na WSZiB

 

Dzień Otwarty - 7 marca 2024

godz. 9:00 – 14:00

Miejsce: al. Kijowska 14

Z radością zapraszamy uczniów klas kończących szkołę średnią oraz ich nauczycieli na Dzień Otwarty w Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Krakowie. Tradycyjnie w trakcie tego wydarzenia, uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z ofertą edukacyjną naszej uczelni.

Ponadto, przewidziano szereg warsztatów i wykładów przygotowanych przez naszych studentów i kadry naukowej. Uczestnicy będą również mieli możliwość zwiedzenia kampusu i bezpośredniej rozmowy z naszymi wykładowcami oraz obecnymi studentami, co pozwoli na uzyskanie wglądu w życie naukowe i społeczne Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości.

Zobacz więcej: Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości (WSZiB) w Krakowie.

2. Uniwersytet Rolniczy (URK) im. Hugona Kołłątaja w Krakowie

 

Dni Otwarte
Dni otwarte na URK

 

Zacznij wiosnę z Uniwersytetem Rolniczym!

21 marca, od 9:00 do 15:00, Uniwersytet Rolniczy serdecznie zaprasza na swój Dzień Otwarty. Tegoroczna edycja będzie się odbywać na miejscu.

Lokalizacja: Sesja ogólna odbędzie się w Centrum Kongresowym (budynek Wydziału Leśnego, al. 29 Listopada 46, Kraków) między 10:00 a 14:00.

W ramach wydarzenia zaplanowano:

  • zwiedzanie wydziałów,
  • uczestnictwo w warsztatach,
  • możliwość rozmowy z pracownikami naukowymi i studentami.

Więcej szczegółów odnośnie Uniwersytetu: Uniwersytet Rolniczy (URK) im. Hugona Kołłątaja w Krakowie.

3. Uniwersytet Jagielloński (UJ)

 

Dni Otwarte
Dni otwarte na UJ

 

Dzień Otwarty Uniwersytetu Jagiellońskiego 2024.

Dołącz do nas na Dzień Otwarty UJ w 2024 roku, gdzie prezentować będziemy wydziały i jednostki, oferować otwarte wykłady oraz możliwość spotkań z organizacjami studenckimi i pracownikami UJ.

22 marca 2024 zapraszamy na stacjonarne wydarzenie w Auditorium Maximum UJ przy ulicy Krupniczej 33 w Krakowie, w godzinach od 9:00 do 15:00.

Przyszli studenci i osoby zainteresowane naszą ofertą edukacyjną będą mieli szansę na bezpośrednie spotkania z przedstawicielami wydziałów, przedstawicielami Samorządu Studentów, członkami organizacji studenckich, kołami naukowymi, a także zespołem Działu Rekrutacji i Centrum Promocji i Komunikacji UJ.

Za organizację Dnia Otwartego odpowiada Centrum Promocji i Komunikacji UJ, przy współpracy z Samorządem Studentów UJ.

4. Uniwersytet Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie

 

Dni Otwarte
Dni otwarte na Uniwersytecie Komisji Edukacji Narodowej

 

Zapraszamy serdecznie na organizowany 19 kwietnia 2024 Dzień Otwarty w Uniwersytecie Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie. To wyjątkowa okazja, aby osobiście odwiedzić nasz kampus przy ul. Podchorążych 2, gdzie będziecie mieli możliwość:

  • uzyskać kompleksowe informacje na temat procesu rekrutacji, oferowanych programów studiów i rozstrzygnięcia wszelkich wątpliwości;
  • nawiązać dialog z reprezentantami naszych 80 kierunków studiów i 200 specjalności;
  • spotkać się z członkami Samorządu Studentów, przedstawicielami organizacji studenckich i kół naukowych, a także pracownikami Biura Rekrutacji, Działu Spraw Studenckich oraz Działu Promocji, między innymi;
  • zaznajomić się z procedurami rekrutacyjnymi, systemem stypendialnym oraz otrzymać informacje o możliwościach zakwaterowania w akademikach.

Więcej informacji: Uniwersytet Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie.

Data publikacji: 27-02-2024