Znajdź swoje wymarzone studia w Krakowie

Ruszyły zgłoszenia na 6. edycję konkursu „Student Miesiąca” i „Student Roku”

Ruszyły zgłoszenia na 6. edycję konkursu „Student Miesiąca” i „Student Roku”

Biuro Promocji Uniwersytetu Pedagogicznego już po raz szósty zaprasza studentów do udziału w konkursie na najlepszego studenta zarówno danego miesiąca jak i roku!

Konkurs skierowany jest do studentów Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie. >Ma na celu promowanie studentów wyróżniających się niezwykłymi pasjami i osiągnięciami. Nagrodzenie w konkursie ma na celu motywowanie, propagowanie i promowanie kreatywnych osób, które podczas studiów podjęły się rozwijania talentów i pasji oraz nowych umiejętności.

Zgłoszenia można przesyłać do 20. dnia każdego miesiąca.

Formularze można składać w Biurze Promocji (ul. Podchorążych 2, pok. 28) lub e- mailem na adres promocja@up.krakow.pl.

W miesiącach – od listopada 2018 r. do czerwca 2019 r. – ze wszystkich nadsyłanych zgłoszeń komisja wybierze osobę, której przyznany zostanie tytuł „Student Miesiąca”. Spośród wszystkich nagrodzonych tytułem zostanie wybrany „Student Roku”.

Zdobywcy tytułu „Student Miesiąca” otrzymają nagrodę 500 zł. „Student Roku” otrzyma nagrodę 1500 zł. brutto.

Wręczenie nagrody dla zdobywcy tytułu „Studenta Roku” nastąpi podczas inauguracji przyszłego roku akademickiego 2019/2020.

Formularz zgłoszeniowy
Regulamin konkursu „Student Miesiąca” i „Student Roku” Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie

Data publikacji: 10-12-2018

Aktualności z Krakowa